Живи та працюй в Україні

hover background

Reads:
52

Живи та працюй в Україні

З метою створення умов для швидкого та ефективного працевлаштування молоді, розвитку їх професійної кар’єри, 5 квітня у приміщенні Державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» відбулась зустріч випускників групи ЕГЗ-31 (електрогазозварник) з роботодавцями міста та представниками Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості і Волинського обласного центру зайнятості. Захід реалізовано у  рамках діяльності Центру професійної кар'єри.


Захід розпочав завідувач відділення ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» Юрій Стецюк, який зазначив, що для випускників настав час реалізації здобутих професійних  знань та наголосив на перевагах легального працевлаштування в Україні.
Привітали майбутніх робітників із закінченням навчання також і потенційні роботодавці: головний інженер підприємства «Нововолинськводоканал» Петро Китайгородський, начальник відділу по роботі з персоналом ТОВ «Новомонтаж» Світлана Стаднік,  головний інженер КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Михайло Савченко та начальник виробничого відділу Олександр Мотика. Гості інформували присутніх про специфіку діяльності підприємств, які представляють, ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями для працівників. Увагу випускників акцентували  на актуальних пропозиціях роботи та вимогах до персоналу, запевнивши у професійній підтримці та можливості в подальшому кар’єрного зростання.


Сподіваємося, що отримана інформація сприятиме працевлаштуванню та успішній професійній самореалізації молодих фахівців.

 

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de