Рух до ЄС змінює наш регіон

hover background

Reads:
72

Рух до ЄС змінює наш регіон

Учнівський євроклуб «Юність» нещодавно став учасником Всеукраїнського конкурсу євроклубів, проведеного  у рамках проекту «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні» за ініціативи та підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Євроклубівці Нововолинського центру професійно-технічної освіти спільно з членами євро клубів Колківського ВПУ та Маневицького професійного ліцею розробили та подали на участь в Конкурсі власний проект «Як рух до ЄС змінює наш регіон». Сьогодні автори проекту здійснюють реалізацію його завдань.  Члени євроклубу від організаторів конкурсу отримали сувеніри з символікою Євросоюзу, інформаційні буклети, довідники.

Так, 15 травня учасники євроклубу організували та провели практичний семінар за участю завідувача сектору з питань залучення інвестицій, реалізації проектів та грантів відділу економіки виконавчого комітету міста Нововолинська Вероніки Сергєєвої. У семінарі були висвітлені питання переваг регіону для ведення малого бізнесу, інвестиційного потенціалу та будівництва, зовнішньоекономічної діяльності та структурних переваг. Учасники семінару виконали практичні вправи, подискутували на тему стратегічних і потенційних цілей міста. Молодь висловила власне бачення розвитку регіону.

Участь у семінарі стала хорошою підготовкою до обласної учнівської Євроолімпіади серед євроклубів закладів професійно-технічної освіти, проведеної за ініціативи НМЦ ПТО в он-лайн режимі.

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de