Про гуртожиток

hover background

Reads:
126

Для проживання  іногородніх  учнів в державному навчальному за-кладі «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» є два гуртожи-тки (готельного та блочного типу) на 180 та 190  місць, у яких створено ві-дповідні соціально-побутові умови. Це сучасні типові будівлі біля закладу освіти, у яких проживає майже 300 учнів.
У гуртожитках є все, що необхідно для проживання: кімнати для сну, відпочинку та навчання, місця для приготування їжі, туалети, душ, комп'-ютерна мережа та, звичайно, весела компанія друзів.
Тут працюють досвідчені вихователі, прекрасні господарі-коменданти, відповідальні чергові, майстровитий слюсар-сантехнік, які створюють доброзичливу, теплу атмосферу та домашній затишок у гур-тожитку.
Рада гуртожитку, сформована з найактивніших учнів, що тут прожи-вають, допомагає вихователям організовувати дозвілля учнів, здійснює контроль за дотриманням правил проживання, регулярно розглядає на своїх засіданнях нагальні проблеми та поведінку порушників, турбується про поліпшення умов проживання учнів.
Проживання в гуртожитку різнобарвне. Його мешканці організатори та учасники різноманітних святкових заходів, конкурсів, вечорів, зустрі-чей, екологічних акцій, екскурсій тощо. 


 

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de