Формула професійного успіху.

hover background

Reads:
59

       Формула професійного успіху.
В рамках роботи методичної комісії педагогічних працівників ресторанного господарства майстром виробничого навчання Валентиною Монець було проведено позаурочний захід з професійним спрямуванням  «Хліб усьому голова».


У ході заходу учні ознайомились з історією хлібопечення, особливими видами випічки. Представники різних регіонів Волині поділились рецептами  хлібобулочних виробів свого регіону та розповіли про те, яке місце вони посідають під час проведення народних традицій та обрядів.  Цікавою була презентація «Устами молоді», присвячена народним звичаям, загадкам, прислів’ям про хліб, яку підготували учні групи К-12.

Під час заходу присутні на ньому мали можливість переглянути виставку хліба та хлібобулочних виробів, які випекли учні. Кожен виріб відрізнявся оригінальністю та автентичністю.
Майстер виробничого навчання поділилась з учнями інформацією і про шкідливі аспекти сучасного дріжджового хліба,  звернула увагу на те,що традиційний український хліб випікали на заквасці та продемонструвала відеоролик «Територія обману».


Захід був цікавим як для майбутніх кухарів,кондитерів так і для всіх присутніх. Завдяки інформації, яка прозвучала, учні більше дізнались про роботу із борошняними виробами.

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de