На шляху до майстерності

hover background

Reads:
54

На шляху до майстерності
19 квітня відбувся «Круглий стіл» з питання  удосконалення  роботи методичних комісій закладу освіти. Участь у заході взяли голови усіх методичних комісій та методисти центру.


Розпочала засідання методист Світлана Войтович, яка наголосила, що головна стратегія системи методичної роботи  ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» – це створення умов для задоволення фахових та загальнокультурних потреб педагогічних працівників у їх творчості та дослідницькій самореалізації. Вимоги, які ставить сьогодення перед професійно-технічною освітою вимагає від педагогічних працівників неперервного розвитку професійної компетентності, яка в свою чергу сприятиме якісній підготовці робітничих кадрів з врахуванням потреб ринку праці.
Голови МК поділились досвідом вивчення і використання в навчальному процесі нових педагогічних і виробничих технологій, передового досвіду навчання та виховання, а саме інноваційними формами організації наставництва, надання допомоги молодим педагогічним працівникам у підготовці та проведенні уроків, позаурочних заходів, організації взаємовідвідування занять, відкритих уроків та їх обговорення.


Було проведено аналіз організації та проведення конкурсів, олімпіад з предметів та професій, семінарів-практикумів, позаурочних заходів тощо.  Учасники  відмітили, що в роботі методичних комісій застосовувались різні нетрадиційні форми: круглі столи, діалоги, методичні консиліуми, тренінги тощо.
Такий детальний аналіз методичної роботи дав можливість виявити фактори, що сприяють гальмуванню інноваційних процесів.
Методист Елеонора Магдисюк резюмувала, що, якщо в закладі освіти системно використовуються нетрадиційні форми методичної роботи, то методична робота в колективі починає сприйматися як творчий процес. Тільки тоді педагоги стають справжніми колегами, партнерами, однодумцями, пропагандистами новаторських ідей.

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de