Тиждень природничо-математичних дисциплін

hover background

Reads:
67

Тиждень природничо-математичних дисциплін

З метою підвищення інтересу учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу, формування у них позитивних емоцій, збагачення світогляду та інтелекту додатковими знаннями, розширення їх кругозору у закладі освіти з 26 лютого по 2 березня 2018 року проходив тиждень природничо-математичних дисциплін.

В рамках тижня було проведено ряд цікавих заходів, які сприяли     створенню атмосфери співробітництва між учнями та педагогами. 

У конкурсі учнівських стіннівок і тематичних малюнків І місце виборола учениця групи № 45 (кухар, кондитер) Поліщук Вікторія.

Викладач економіки і географії Пик О.І. провела із учнями групи №53 (кравець, вишивальниця) інтелектуальну гру «Економічна мозаїка». Гра для учнів – це перехід в інший психологічний стан, це інший стиль спілкування, позитивні емоції. Найкращі знання, найбільшу компетентність, винахідливість і творчу активність у раундах «Мислитель», «Точка зору», «Конкурентні перегони», «Чорна скринька» проявили учениці Карпік Аліна, Мартиненко Любов, Федорук Ангеліна, Повар Тетяна.

 

Позаурочний захід «Про математику і не тільки…» провела із учнями І і ІІ курсів викладач математики Панас Г.І. Учні мали змогу ще раз переконатися, що математика у нашому житті незримо присутня практично постійно. Автослюсарі мали змогу побачити математику в автомобілях, у дорожніх знаках і не тільки. Дівчата кравці і кухарі перевіряли правильність стандарту жіночої краси «90-60-90», використавши знання про «золотий переріз». Цікавими були відповіді учнів на питання вікторини «Практикум умільця». Із захопленням учні переглянули відеоролики «Як звучить число π», «Світ у числах». Найактивнішими математиками стали Поліщук Вікторія (група №45) і Воскобойник Ігор (група № 33).

Викладач математики Сіжук П.С. організував у рамках тижня «Математичний калейдоскоп» із учнями, що цікавляться математикою і не тільки…Учні, вивчаючи історичні факти, розглянули своєрідний календар, у якому на кожен день були запропоновані математичні задачі, ребуси, головоломки, кросворди. Знайшовши правильну, учні дізнавалися які події були пов’язані з цією датою. Запропоновані задачі були складені так, що спеціальних знань для їхнього  розв’язання не потрібно. Це було свято математики для кожного учня, а не тільки для допитливих.

Викладачем фізики Стадник О.І. була проведена вікторина «Фізика і автомобіль» у групі №33 (слюсар з ремонту автомобілів). І знову переможцем став  Воскобойник Ігор. Урок-гра  «Фізика в загадках»   проведені із учнями груп №21, 22 (штукатур, лицювальник-плиточник), №44, 47 (кухар, кондитер) дозволив викладачу пожвавити навчальний процес, розкрити творчий потенціал та активізувати діяльність учнів. Захід сприяв розвитку інтересу до фізичних явищ і фізики в цілому.

Викладачі інформатики Житнецький О.Ю. і Галушка В.М. серед учнів навчального закладу провели олімпіаду з комп’ютерної графіки «У полоні розумного ящика». Учні пробували свої уміння за допомогою графічного редактора Paint виразити свою мрію на моніторі комп’ютера. Це були рисунки, архітектурні ескізи, рекламні плакати. Перше місце виборов учень групи №32(слюсар з ремонту автомобілів) Меліхов Олексій із графічним рисунком «Автомобіль майбутнього».

Учнівська лекторська група, яку організував викладач хімії Галушка В.М. стали учасниками конференції «Наркотики і алкоголь – хвороби суспільства, соціальне зло!». Учні –учасники конференції виступили у ролі соціолога, історика, хіміка, лікаря, нарколога, психіатра. У своїх виступах вони наголошували про шкідливість наркотиків і алкоголю на організм людини. Розповіді закріплювалися фото і відеоматеріалами. Учні-слухачі з неприхованою зацікавленістю спостерігали за ходом заходу, тому що наркоманія і алкоголізм – це проблема сьогодення.

1.03.2018 в рамках тижня  викладач  біології Бабійчук О.В. провела орнітологічна екскурсія. У зв’язку з  різким похолоданням частина екскурсії була у віртуальному форматі. Учні переглянули  уривок з фільму Жака Перрена “Птахи – мандрівний народ”, дізналися про весняну міграцію птахів, ознайомилися з типовими мігруючими видами нашого регіону. Друга частина екскурсії – спостереження за птахами на території ДНЗ “Нововолинський ЦПТО”. Учні дізналися про роботу орнітологів, вчилися користуватися  оптичною технікою, визначати і описувати місцеві види. Вдалося зафіксувати проліт 90 особин канюка звичайного під час весняної міграції.

На завершення тижня викладачі провели засідання круглого столу – дискусію «Який я вчитель…».

Найактивніші учасники були нагороджені грамотами і солодкими призами.

Всі заходи тижня були проведені із використанням сучасних технологій, інноваційних форм та методів викладання із використанням ІКТ.

 


 


 

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de