Про Нас

hover background

Reads:
190

 

Заклад професійно-технічної освіти нового типу «Нововолинський ЦПТО» утворено в 2017 році через приєднання до Нововолинського ВПУ учнівського і педагогічного колективу ПТУ №11 міста Нововолинська.

За багаторічну історію існування навчальний заклад, розташований на теренах села Будятичі та заснований у п’ятдесят третьому році як гірничопромислова школа, пережив сім реорганізацій, змінюючи структуру, назву, перелік професій. Проте кожен крок на шляху перетворень робив його потужнішим, сучаснішим, відомим у регіоні та країні. А Нововолинське вище професійне училище за п’ятнадцятирічний період існування визнано на національному та міжнародному рівні: навчальний заклад – переможець всеукраїнських і міжнародних форумів, виставок, конкурсів. Продукція виробничого навчання відзначена всеукраїнським Конкурсом якості «100 кращих товарів України».

 

Сьогодні, в результаті об’єднання двох ПТНЗ, у Центрі навчається понад 800 учнів. Це молодь із Нововолинська та багатьох районів Волинської області. Навчання охоплює чотирнадцять професій промисловості, будівельної галузі, сфери обслуговування та ресторанного господарства.

 

Навчальний процес обслуговують сто сімдесят працівників об’єднаного колективу, з них вісімдесят сім – педагогічні. У педагогічному колективі – фахівці високої кваліфікації з багаторічним педагогічним і виробничим стажем та молоді, перспективні спеціалісти. Серед викладачів і майстрів виробничого навчання – значна кількість переможців професійних конкурсів.

 

Нововолинське вище професійне училищі й дотепер тримало високі показники виробничої діяльності, крім визнання на різнорівневих конкурсах і виставках, про що вже йшлося, товари та послуги виробничого навчання користувались великим попитом у населення, організацій і підприємств. Це дозволяло заробляти понад мільйон позабюджетних коштів, які спрямовувались на розвиток сучасної навчальної бази. Зі збільшенням учнівського та педагогічного колективу, матеріально-технічної бази зростатиме потужність виробничого процесу, що дозволить модернізувати систему професійної підготовки, а молодь матиме змогу здобувати освіту в умовах сучасного виробництва.

     

Комментарии:


Оставить комментарий

Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de