День відкритих дверей

hover background

Reads:
112

Твоя професія – твоє майбутнє

Під таким гаслом пройшов День відкритих дверей у Державному навчальному закладі «Нововолинський центр професійно-технічної освіти».

Адже сучасний ринок праці дуже мінливий. Щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно бути інформованим, знати і вміти співставити свої особистісні особливості з вимогами, які пред'являють професія і спеціальність.

Майбутні абітурієнти, їх батьки і представники шкіл прийшли до закладу освіти для того, щоб ознайомитися з професіями за якими можна навчатися, навчально-матеріальною базою, досягненнями педагогів та учнів. З перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії.


 

Запрошеним учням шкіл сподобались екскурсії нашим навчальним закладом: навчальні кабінети, майстерні, етнографічний музей, кімната «Бойової Слави», бібліотека, оновлена спортивна зала тощо.

У виставковій галереї гості з цікавістю переглянули роботи гуртків технічної творчості, вироби учнів та майстрів виробничого навчання з професій: кухар, кондитер; офіціант, бармен; кравець, вишивальник; перукар (перукар-модельєр); електрогазозварник; штукатур, лицювальник-плиточник.

Головною ж подією Дня стало проведення майстер-класів кухарських, кравецьких та перукарських професій. Присутні могли не тільки побачити майстерне виконання робочих прийомів, але й самостійно спробувати приготувати тістечка, оформити холодні страви і закуски, долучитись до мистецтва виготовлення піци, власноруч сплести «браслети дружби», зробити перші кроки перукарської майстерності.

Відвідувачі мали можливість поспілкуватися з викладачами і учнями. Їх цікавили запитання щодо особливостей навчання, проходження практики, працевлаштування за обраною професією, умови проживання в гуртожитках, організації цікавого дозвілля та спортивного розвитку тощо.

Завершився День відкритих дверей звітним концертом художньої самодіяльності.

Захід пройшов цікаво у доброзичливій атмосфері.  Школярі отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого. Молодь виявила бажання приєднатися до дружньої сім’ї Державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти».

Висловлюємо щиру подяку за співпрацю у проведенні профорієнтаційної роботи серед учнів 9-х та 11-х класів начальнику управління  освіти міста Нововолинська Остапюку М. П., начальнику відділу освіти, соціального захисту, культури, сім’ї, молоді та спорту Поромівської ОТГ Жук Н. А.,  директорам і вчителям шкіл м.Нововолинська: ЗОШ №2, №5, №6, №7, №9, гімназії, а також  ЗОШ с.Поромів, ЗОШ с.Бужанка, ЗОШ с.Грибовиця, ЗОШ с. Радехів.

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de