Міжнародний фестиваль

hover background

Reads:
94


Переможці ХІ Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва “Смарагдові витоки”
Майстер виробничого навчання Нововолинського центру професійно-технічної освіти Ольга Ждань та її учениця Віта Кулеба вперше стали учасниками та здобули перемогу ХІ Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва “Смарагдові витоки”, що пройшов на початку травня в місті Мукачево.


У конкурсній програмі взяли участь близько 500 учасників з різних куточків України, які представили вокальне мистецтво (солісти, дуети, тріо, ансамблі), гурти (фольклорні гурти, троїсті музики, оркестри народних інструментів), хореографічне мистецтво (хореографічні колективи, дуети, групи), декоративно-ужиткове мистецтво та художні ремесла, образотворче мистецтво, фотомистецтво.


Учасники нашого закладу професійно-технічної освіти заявили себе в декоративно-ужитковому мистецтві та художніх ремеслах і здобули призові місця в номінаціях: іграшки з тканини, вишиті картини та художньо оформлений одяг.


Слід відмітити те, що ця перемога є не першим але одним із визначних здобутків педагога та вихованців гуртка – дизайн-студії «Креатив», який вже багато років функціонує на базі закладу освіти. Тож вітаємо переможців Міжнародного фестивалю, дякуємо їм за досягнення та бажаємо подальших звершень на творчому шляху!

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de