Обласна секція педагогічних працівників  з професії «Слюсар з ремонту автомобілів»

hover background

Reads:
84

«Сучасні методи активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках професійної підготовки» - тема засідання, яке пройшло на базі ДНЗ «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» 28 березня.
Педагоги з професії обмінялись досвідом удосконалення майстерності та підвищення якості професійної підготовки в контексті роботи методичних комісій, організації та проведення лабораторно-практичних робіт, використання матеріально-технічних засобів навчання, застосування нових педагогічних технологій.
Робота секції включила відвідування та обговорення уроку виробничого навчання.

У якості експерименту, майстер виробничого навчання Віктор Дмитрович Гнедько організував проведення уроку безпосередньо на підприємстві, що, на його думку, мало забезпечити ефективне засвоєння та відпрацювання навчального матеріалу. Технічне обслуговування ходової частини автомобіля учні провели в умовах реального виробництва у співпраці з майстром, працівником і клієнтом СТО. В ході заняття учні ознайомились з сучасним обладнанням автомайстерні, зуміли відпрацювати навички спілкування з клієнтом, який залишився задоволений роботою учнів.


Заняття було проведене на автосервісі АіР, власники якого є партнерами закладу освіти. Їх підприємство приймає учнів на виробничу практику та роботу по закінченні навчання. При спілкуванні підприємець Андрій Васильович Бортнюк (один з власників сервісу) розповів про те, що учні мають добрі навички, відповідально ставляться до роботи. 

  

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de