Педагоги радяться

hover background

Reads:
119

Відповідно до плану роботи навчального закладу 24.04.2018р. у ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» відбулось засідання педагогічної ради.


Про стан викладання та відповідність рівня навчальних досягнень учнів вимогам програми з біології доповіла заступник директора з навчальної роботи Ніна Рощина. Ніна Миколаївна  визначила мету вивчення предмета, шляхи її досягнення , та зробила  глибокий аналіз  роботи викладача біології Бабійчук Оксани Василівни. Було відмічено активну дослідницьку роботу, яку проводить педагог,  зроблено порівняльний аналіз рівня навчальних досягнень учнів, який показав, що якість знань учнів зросла  в середньому на 53%. 


Продовжили педраду заступник директора з навчально-виробничої роботи Лариса Курилович та старший майстер Галина Савчук, які провели аналіз навчально-матеріальної  та науково-методичної бази здійснення навчання за професією кравець, вишивальниця, рівня фахової  і методичної підготовки викладача спец предметів та майстрів виробничого  навчання. Проаналізували рівень навчальних досягнень учнів.


Про підсумки роботи атестаційної комісії підготувала інформацію методист Світлана Войтович, у якій відмічено, що всі 17 педагогів атестовані на відповідність займаної посади, а щодо 13-порушено клопотання перед атестаційною комісією управління освіти, науки та молоді  про відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям і педагогічним званням та про присвоєння педагогічних звань.
З питанням про академічну доброчесність як інструментом забезпечення якості освіти виступила методист Елеонора Магдисюк. Присутні ознайомились з Положенням «Про академічну доброчесність учасників освітнього процесу ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» та постановили інформацію прийняти до відома, схвалити та рекомендувати до затвердження директором навчального закладу.


Завершили педраду соціальний педагог Катерина Коцура та практичний психолог Тетяна Струк, які звернули увагу на булінг, як соціальну проблему сучасних підлітків, а також наголосили на тому, що педагоги повинні не стояти осторонь цієї проблеми, дали поради щодо дій педпрацівників у такій ситуації. Проблему легше попередити, ніж її вирішувати. 

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de