Педагогічні нотатки

hover background

Reads:
90

 Початок травня став багатим на заходи, які проходили в рамках Тижня суспільно-гуманітарних дисциплін
         
                       

 Передувала цьому сумлінна та відповідальна підготовка як викладачів так і учнів навчального закладу.

Цікаво та змістовно була проведена літературно – музична композиція «Жінко, твої долоні можуть розтопити лід»,  присвячена Дню матері. Учні 53, 40 груп декламували поезію, виконували та слухали музичні твори, які оспівують жінку – матір. 

Викладачі-словесники  Н.Дудюк та Т.Лопоша спонукали вихованців  до роздумів над тим, чи поважають вони своїх матерів, чи вміють просити у них  пробачення, чи дослухаються до їхніх порад. 

Заочну екскурсію Тауерським мостом та Букінгемським палацом, музеями Шерлока Хомса та мадам Тюсо віртуозно провели учні гр. К-22 під керівництвом викладача іноземної мови І.Вакули. Мандрівка Лондоном, на зразок телевізійної передачі «Орел і Решка», викликала хвилю емоцій та бажання відвідати це прекрасне місто і відшукати стодоларову купюру.                                                                    

Справжніми ерудитами показали себе учні 32 групи під час інтелектуального «бою» на кращого знавця англійської мови. Учні виконували письмові завдання, складали діалоги, створювали презентації та озвучували їх. Вчасно на допомогу приходила викладач Ю.Медик, яка вказувала на помилки,  була щедрою на похвалу та високі бали.

Презентацію «Книги подвигу і  пам'яті полеглим випускникам професійно – технічних навчальних закладів Волинської області на Сході України»  підготувала і провела викладач історії України Н.Каганюк при допомозі учнів гр. П-20.

На жалобну зустріч прийшли матері загиблих випускників ПТУ №11 Катерина Бірюкова та Алла Попова. Хвилиною мовчання, запаленими свічками, теплими спогадами та нестримними слізьми вшанували світлу пам'ять Романа Бірюкова і Павла Попова усі присутні на заході. 

Якщо в серці хоча б однієї людини перемагає добро: світ ще не загинув, людство ще може врятуватися – такий лейтмотив пізнавально – виховного заходу «Шматок полотна з посмішкою Джоконди». Викладач художньої культури Л.Семерей разом з учнями 52, 53 та 40 груп вдало  поєднали  мистецтво живопису і слова, музики та кіно в єдине ціле. 

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de