Учень ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» - дипломант ХVІІ Всеукраїнського конкурсу «Молодь - енергетиці України»

hover background

Reads:
67

Учень ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» - дипломант

ХVІІ Всеукраїнського конкурсу «Молодь - енергетиці України»

 

На базі Київського  політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського за участю Науково-технічної спілки енергетиків та електротехніків України, Ради молодих енергетиків України  відбувся ХVІІ Всеукраїнський конкурс «Молодь-енергетиці України 2017». Очолював Конкурс голова правління  Ради старійшин енергетиків України, заслужений енергетик, Герой України С.І. Поташник.

Метою конкурсу було залучення молоді до вирішення проблем паливно-енергетичного комплексу, впровадження нових енергозберігаючих  та екологічно чистих технологій, підвищення економічності та надійності енергетики України.

У Конкурсі  взяв  участь учень ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» Святослав Кузьмик з творчою роботою у номінації «Альтернативні джерела енергії-енергія ХХІ століття», який представив технологію використання біогазу для обігріву  теплиці, отриману із зеленої біомаси. Його науковими керівниками були педагоги Тамара Харевич та Елеонора Магдисюк.  У  результаті плідної  роботи учня та педагогів  робота посіла І-е місце у обраній номінації, а Святослава Кузьмика  нагороджено  Дипломом  І-ступеня.

Вітаємо переможця!  

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de