Вітаємо переможця та учасників  Х Всеукраїнська творча олімпіада «Дизайнер XXІ сторіччя»!

hover background

Reads:
82

                   Вітаємо переможця та учасників 
Х Всеукраїнська творча олімпіада «Дизайнер XXІ сторіччя»!

На два весняних дня -22-23 квітня - Центр культури та мистецтв «КПІ» перетворився у місце зібрання світових стилістів та творчий майданчик, на якому народжувалась краса та мода. Тут проходив  XVI Міжнародний фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» та Світовий чемпіонат С.М.С. «КУБОК Євразії» .
 Організатор цієї унікальної світової події - вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва», під егідою Всесвітньої Конфедерації СМС (Confederation Mondiale de la Coiffure).


Захід проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України
Мета Фестивалю – виявлення та підтримка талановитої молоді, спроможної створювати українську моду і дизайн, презентація їх на міжнародному рівні. Його заходи спрямовані на підвищення професійного та творчого рівня майбутніх фахівців сфери краси і дизайну, популяризацію сучасних світових тенденцій, обмін досвідом стилістів і дизайнерів.


 У рамках Фестивалю відбулась  Всеукраїнська творча олімпіада «Дизайнер XXІ сторіччя», у якій взяли участь майбутні перукарі  та кравці  ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» у номінаціях «Вечірня зачіска» та «Випускна сукня»


Програма заходу була насиченою та різноманітною: Кубок Євразії -індивідуальні змагання по виконанню різноманітних зачісок, Фінал VII Всеукраїнського Чемпіонату з  колористики «ESTEL COLOR» з фарбування волосся, 
Крім того, глядачі мали нагоду побачити  Шоу-программу “INTERSTYLE” з елементами майстер-класу від команд перукарів з різних країн та світових стилістів , феєричне театралізоване шоу “GRAND-FINAL" з демонстрацією вражаючих арт-зачісок, фейс-арта, боді-арта і видовищних костюмів, а також  дефіле конкурсних зразків та церимонію нагородження участників та переможців Всеукраїнської Олімпіади «Дизайнер XXI століття». 


За підсумками олімпіади  учениця Власюк Ольга нагороджена дипломом за зайняте І-ше місце у номінації «Вечірня зачіска» та отримала право на  50%  знижку в оплаті за навчання у КАПМ. Інші учні- нагороджені дипломами учасників  творчої олімпіади та отримала право на  10%  знижку в оплаті за навчання.
Були відмічені і педагоги, які підготували конкурсантів:Наталія Ошкалюк, Аліна Бортнюк, Зінаїда Кравчук.
     Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» - це щорічний форум фахівців з перукарського мистецтва, декоративної косметики, дизайнерів та шанувальників моди і краси! Учасники заходу мали можливість ознайомитись їз професійними новинками на виставці продукції сфери краси і моди, підвищити свій фаховий рівень на майстер-класах.

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de