Засідання батьківського комітету

hover background

Reads:
86

Засідання батьківського комітету

18 квітня  в стінах Державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» відбулось засідання батьківського комітету. В засіданні взяли участь голови батьківських комітетів груп,  директор, заступники директора, методисти, старші майстри, психолог, соціальний педагог, комендант гуртожитку, а також майор внутрішньої служби Іваничівського міськрайонного відділу з питань апробації Ігор Прилуцький. 


Зустріч пройшла у форматі живого спілкування. Під час засідання було  розглянуто шість основних питань. Директор закладу освіти Валентина Іванівна Приступа розповіла про особливості роботи закладу в цьому навчальному році та подякувала батькам за розуміння та підтримку. 
Майор внутрішньої служби Іваничівського міськрайонного відділу Ігор Прилуцький ознайомив батьків про кримінальну відповідальність неповнолітніх та її наслідки.
Соціальний педагог та психолог обговорили разом з батьківським комітетом питання проблем сучасних підлітків, причини булінгу в навчальних закладах та культури використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу. Батьки, в свою чергу, ділилися досвідом виховання дітей у сім'ї. 


Методист Елеонора Магдисюк ознайомила присутніх з статтею 42 Закону України «Про освіту» про академічну доброчесність, як  запоруку якісної освіти. Заступник директора з навчальної роботи Ніна Рощина розповіла про зовнішнє незалежне оцінювання, яке буде проходити цього року.

 

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de