Засідання кіноклубу Docudays UA

hover background

Reads:
57


7 червня у ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» відбулося чергове засідання кіноклубу Docudays UA при Нововолинській центральній міській бібліотеці, на якому переглянули кінострічку українського документаліста Дмитра Глухенького «Металобрухт».

 

Фільм актуальний, оскільки події розгортаються в Україні та й у кожного є знайомі, що живуть, як герой кінострічки. Тому й учні 50 групи разом із викладачем Тетяною Лопошею та завідуючою бібліотеки ЦПТО Тетяною Поліщук жваво дискутували, обговорюючи сюжет фільму. Спочатку, після першого стоп-кадру, присутні були переконані, що Фенік – негативний герой, людина «другого сорту», але після закінчення кінострічки змінили свою думку. Погляди учнів поділилися на тих, хто виправдовував Феніка, та тих, хто його засуджував. Присутні малювали схематично, як вони уявляють щастя, та співставляли уявлення про життєві цінності свої і головного героя. Одноголосно, проаналізувавши вчинки Феніка, дійшли до висновку, що слід вміти знаходити щастя, намагатися побачити його в простих речах.

 

Головний спеціаліст Нововолинського відділу бюро правової допомоги Тамара Ярославівна Нич ознайомила учнів із тим, що може і має зробити суспільство та представники держави для таких людей, як Фенік та його друзі. А користуватися цими можливостями чи ні – це вже вибір безпосередньо кожної людини.

У підсумку модератор заходу бібліотекар Ірина Губерук наголосила на єдності та рівності усіх громадян України незалежно від їх матеріального достатку чи соціального статусу, а учням побажала толерантно ставитися до інших людей та правильно здійснити свій життєвий вибір.

 

 

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de