Звіт директора Нововолинського центру професійно-технічної освіти

hover background

Reads:
51

 

21 червня в ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» відбулись збори трудового колективу, головним питанням яких став звіт керівника новоутвореного закладу професійно-технічної освіти за період із березня 2017 року по червень 2018.

 

Сьогодні директор Валентина Приступа здійснює керівництво та несе відповідальність за збільшений на 70% колектив, утворений в результаті об’єднання двох ПТНЗ. І звітний період став неоднозначним та складним, оскільки закладу сталось бути у форварді реформ професійної освіти. Тому довелось вирішувати безліч важких питань, пов’язаних із переоформленням установчих документів, господарською діяльністю, переведенням працівників і учнів. Разом з тим, необхідно було подбати про якісне виконання державного замовлення, забезпечити успішне навчання, випуск і працевлаштування випускників, провести масштабну профорієнтаційну роботу. Крім того, попереду в колективу та його керівника ще значні завдання, для реалізації котрих вкрай необхідні мудре бачення перспектив, правильна розстановка пріоритетів, згуртованість і об’єднання навколо спільної мети.

Детальний аналіз роботи, який здійснила директор, засвідчив, що працівники й керівництво Нововолинського центру здатні успішно реалізовувати завдання складних проблем, забезпечувати якісну професійну підготовку молоді регіону та розвивати заклад у подальшому. Що підтвердили й запрошені на збори голова Старолішнянської сільської ради Н.Максимів, голова теркому працівників вугільної промисловості Ю.Калістратов, які тісно співпрацюють із колективом. Звіт керівника ще раз переконав трудовий і педагогічний колектив у тому, що разом вони спроможні реалізовувати масштабні проекти. Працівники переважною більшістю голосів схвалили роботу, проведену в звітний період.       

Комментарии:


Оставить комментарий


Меню


Ми у Фейсбуці

lorem
Посилання

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem


de